حریم خصوصی

حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای لاندرتیم بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ لاندرتیم از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات لاندرتیم در سامانۀ لاندرتیم ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

راه‌هایی که ما اطلاعات زیر را بدست می‌آوریم
اطلاعاتی که شما مستقیما در لاندراَپ ثبت می‌کنید
بخشی از اطلاعاتی که لاندرتیم ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست ، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.
اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود
علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در لاندرتیم ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند
۱- اطلاعات مکانی
هنگامی که شما از سرویس لاندرتیم استفاده می‌کنید موقعیت مکانی سفارش و همچنین زمان سفارش ذخیره می‌شود.
۲- تراکنش‌های مالی
هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در لاندرتیم را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در لاندرتیم ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، لاندرتیم در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از خدمات

لاندرتیم ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت لاندرتیم را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.
اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت.
لاندراَپ ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ۳G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در لاندرتیم ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر از سرویس لاندرتیم به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به لاندرتیم جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:
ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات.
برقراری ارتباط بین مشتری و همکاران ما در بخش تحویل و دریافت موارد استفاده از اپ.
ارتباط لاندرتیم با مشتری جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و...
شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر
بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده لاندرتیم می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر - اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد - مطالبه شود، لاندرتیم موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.
تضمین کیفیت خدمات
بررسی و تضمین کیفیت خدمات توسط کارشناسان مربوطه
پرداخت آنلاین
استفاده از خدمات گروه تیم با استفاده از پرداخت آنلاین در هر ساعتی از شبانه‌روز
کدهای تخفیف ویژه
ارائه تخفیف‌های ویژه در بازه‌های زمانی خاص
تجربه خدمات امن
حفظ حریم خصوصی کاربران در بستر تجارت‌الکترونیک امن
باشگاه مشتریان بیز
باشگاه مشتریان بیز با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد بستر مناسب برای همکاران مستقل در حوزه‌های مختلف خدماتی و در راستای اهداف بازارسازان بیز شروع به فعالیت کرده‌است و از اینکه توانسته‌ایم در این مسیر همراه شما باشیم، خرسندیم.
خبرنامه
به خبرنامه گروه تیم بپیوندید:
ثبت
شبکه‌های اجتماعی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه شرکت‌های تجارت‌الکترونیک آرمان مشاهیر (تیم) می‌باشد.
پشتیبانی: ۵۴۵۲۹-۰۲۱