درباره ما

ما در دنیای مدرنی زندگی می کنیم که در آن موانع و مرزهای فرهنگی نه تنها شفاف هستند، بلکه شروع به گسترش یکدیگر می کنند. فناوری به ما اجازه می دهد تا در هر کجا سفر کنیم وارتباط برقرار کنیم.
دیدگاه شخصی از جهان از طریق فلسفه شرکت ما منعکس شده است. در گروه تیم، ما در سطح جهانی فکر می کنیم این نشان می دهد که تمایل ما به دیدن جهان به عنوان یک نهاد نیست، بلکه ارائه خدمات و ارزش های ما برای همه به همان اندازه است.
این دید جهانی نیز از طریق بسیاری از زمینه های فعالیت ما منعکس شده است.
شعار ما، “شرکت ایرانی، چشم انداز جهانی” بنابراین سازگار با فلسفه کار ما است.
تعهد ما به شرکا و مشتریان ما دراز مدت است. اعتماد شما دارایی ارزشمند ما است.
در گروه تیم ، کسب و کارهای ما پل ارتباطی است با جامعه، اگر چه به طور کلی، هم افزایی بین منافع تجاری مختلف به ما اجازه می دهد تا به طور موثر در حوزه های گوناگون همانند مسافرت و گردشگری، سلامتی و بهداشت،خودرو، بیمه، مشاوره و خدمات منزل بصورت آنلاین درخدمت هم میهنان عزیزمان باشیم. گروه تیم در تلاش است که با همت جوانان محدوده ای فراتر از ایران را تحت پوشش قرار دهد و این همان چیزی است که توان و قدرت ما را در قالب یک تیم نشان می دهد،گروه تیم، متعهد و آگاه ،آماده همکاری با همه ی کسانی است که دست همکاری به ما بدهند . امروزه با توجه به بستر علوم تجارت الکترونیک، در موقعیتی قرار داریم که می توانیم تجارت هایمان را در سراسر ایران توسعه دهیم. همچنین گروه تیم در تلاش است تا در اقتصادهای بزرگ میهن اسلامی سهمی برای خود و همکاران تجاری خود به دست آورد و به طور مداوم تلاش می کند تا فرصت های کسب و کار خود را با پشتکار مستمر برای برتری توسعه دهد..
تضمین کیفیت خدمات
بررسی و تضمین کیفیت خدمات توسط کارشناسان مربوطه
پرداخت آنلاین
استفاده از خدمات گروه تیم با استفاده از پرداخت آنلاین در هر ساعتی از شبانه‌روز
کدهای تخفیف ویژه
ارائه تخفیف‌های ویژه در بازه‌های زمانی خاص
تجربه خدمات امن
حفظ حریم خصوصی کاربران در بستر تجارت‌الکترونیک امن
باشگاه مشتریان بیز
باشگاه مشتریان بیز با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد بستر مناسب برای همکاران مستقل در حوزه‌های مختلف خدماتی و در راستای اهداف بازارسازان بیز شروع به فعالیت کرده‌است و از اینکه توانسته‌ایم در این مسیر همراه شما باشیم، خرسندیم.
خبرنامه
به خبرنامه گروه تیم بپیوندید:
ثبت
شبکه‌های اجتماعی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه شرکت‌های تجارت‌الکترونیک آرمان مشاهیر (تیم) می‌باشد.
پشتیبانی: ۵۴۵۲۹-۰۲۱